Fryzura Pompadour - Jak ją ułożyć?

Udostępnij

Początki męskiej fryzury Pompadour są francuskie. Fryzura ta została po raz pierwszy zastosowana przez fryzjerów w XVIII wieku. Istnieje wiele rodzajów pompadour. Do wyboru jest wiele stylów i cięć. Jest to jedna z najbardziej ulubionych fryzur dla mężczyzn. Być może jesteś ciekawy, jak wygląda fryzura Pompadour i jak ją stylizować. Nasza krótka lista zawiera odpowiedź na to pytanie.

Jak stylizować Pompadour?

Pompadour kojarzy Ci się zapewne z Elvisem Presleyem. Ta fryzura została spopularyzowana właśnie przez niego. Był on inspiracją dla każdego mężczyzny w latach 50. Fryzura ta odniosła ogromny sukces. Dodaje męskości, zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Można ją stosować zarówno do dziennych, jak i wieczorowych szaleństw. Pompadour wymaga posiadania nieco dłuższych włosów. Wynika to z faktu, że celem jest zaczesanie ich do tyłu. Nie ma znaczenia, czy masz gęste włosy, czy nie. Ta fryzura jest równie dobra dla krzaczastych mężczyzn. Nawet tych z krótszymi włosami. Istnieje wiele stylów pompadour. Dzięki temu mężczyźni mogą wybrać, w jaki sposób chcą ułożyć swoje włosy.

Pompadour - trochę techniki

Ta fryzura jest łatwa do ułożenia. W tej fryzurze pojawiają się długie, zaczesane do tyłu włosy. Fryzura ta jest pełna objętości. Boki są lekko przycięte. Styl mężczyzny będzie determinował wygląd fryzury. Można przerzedzić włosy poprzez zastosowanie widocznego przedziałka. Oddziela to dwa końce włosów. Pompadour powinien mieć grzywkę, która ma co najmniej 7 cm długości. Dzięki temu można odpowiednio ułożyć włosy.

Fryzury Pompadour dla mężczyzn

Długość włosów określi sposób ich stylizacji. Powinieneś dodać objętości z przodu, jeśli wolisz dziki, drapieżny wygląd. Wolisz bardziej formalną, tradycyjną fryzurę? To proste. Jedyne, co musisz zrobić, to przeczesać grzywkę. Podamy Ci teraz kilka wskazówek, dzięki którym Twój Pompadour będzie wyglądał idealnie. Najlepiej jest najpierw umyć włosy, zanim przystąpisz do ich stylizacji. Umyte włosy łatwiej się układa. Następnie nałóż na włosy odrobinę pompadoura i wmasuj go w końcówki. Kosmetyk musisz nałożyć na całą nasadę. Następnie należy rozczesać włosy grzebieniem. Musimy nadać włosom objętość i pożądany przez nas kształt, susząc je suszarką. Ponieważ dzięki temu nadamy objętość, ważne jest, aby czesać włosy od nasady. Przydatnym narzędziem jest szczotka do kształtowania włosów. Można ją wykorzystać do układania włosów w nieładzie. Teraz wystarczy tylko rozczesać włosy. To wszystko! Na początku stylizacja włosów może wydawać się trudna. Nie bój się jednak próbować. Rzymu nie zbudowano w jednej chwili. Każda próba przyniesie rezultaty. Nie poddawaj się. Z naszym wsparciem na pewno osiągniesz perfekcję. Zapraszamy do naszego sklepu, aby zapoznać się z szerokim wyborem produktów. Znajdziesz tam pomady, woski i inne produkty, które nadadzą Twoim włosom objętości.

Kosmetyki "Pompadour"

Warto wydać pieniądze na jedną dobrą pomadę. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni produkt do rodzaju włosów. Pomady od Pomp&Co są polecane, jeśli potrzebujesz mocnego utrwalenia. Te uniwersalne produkty nie zrobią Ci krzywdy. Mają bogaty skład i dobrą przyczepność. Do stylizacji włosów wystarczy niewielka ilość produktu. Z włosami na twarzy możesz zrobić co tylko zechcesz. Produkty Layrite i Reuzel to nasi ulubieńcy. Marki te oferują innowacyjne pomady w ciekawych składach. Pomady te poradzą sobie nawet z najbardziej niesfornymi włosami. Wszystkie te marki dostępne są w naszym sklepie.

Jedna fryzura, wiele możliwości

Pompadour nie oznacza nudnego zaczesania włosów do tyłu. Może on przybierać różne formy. To od Ciebie zależy, czy dasz się ponieść wyobraźni.

Modern Pompadour to najpopularniejszy wariant tej fryzury. Ten look wyróżnia się klasyczną, zaczesaną grzywą. Świetnie będzie wyglądać na nowoczesnym mężczyźnie.

Klasyczna fryzura Pompadour różni się od nowoczesnego Pompadour. Charakteryzuje się ona błyszczącym wykończeniem. Jest to fryzura, która ma błyszczące wykończenie. Dzięki niej włosy będą lśniły w salonach.

Pompadour Fade to odważna fryzura dla mężczyzn. Ta dzika fryzura będzie przyciągać uwagę. Nie będziesz w stanie oderwać od siebie ich uwagi. Jest to stopniowe wygaszanie boków.

Pompadour krótki jest dla osób o krótszych włosach. Pompadour długi jest dla tych, którzy uwielbiają gęste grzywki. Wykonuje się go na panach z włosami średniej długości.

Pompadour - ponadczasowa klasyka

Ta fryzura jest obecna od wieków. Jest zarówno elegancka, jak i tradycyjna. Może być również odważna i agresywna. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Ta fryzura świetnie nadaje się zarówno do pracy, jak i na wielkie imprezy. Ta fryzura sprawi, że poczujesz się pewna siebie. Taki wygląd doda Ci siły i męskości. Będziesz czuła się pewna siebie każdego dnia. Stylizacja Pompadour może być wykonana w kilka minut. W naszym sklepie znajdziesz pomady, którymi możesz ułożyć włosy według swoich preferencji.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz