Jak tworzyć odbicia

Udostępnij

Fajnie jest eksperymentować z włosami, gdy zmienia się pogoda, niezależnie od tego, czy jest to przejście z zimy na wiosnę, czy rozkwit sezonu. Wiosna to świetny czas na odświeżenie wizerunku, w tym włosów. Jeśli boisz się lub nie chcesz pełnego koloru, możemy Ci pomóc! Refleksy! To proste i nie wymaga całkowitej zmiany koloru. Będziesz zaskoczona różnicą, jaką może zrobić kilka świetlistych akcentów! Ta koloryzacja zwiększy objętość i blask włosów, jednocześnie wzmacniając odcienie naturalnego koloru włosów.

Odkryj swój typ urody

Jesteś przekonana, ale nie wiesz jak zacząć, jakie kolory wybrać? Nie martw się! Możemy pomóc! Ten post pomoże Ci rozwiać wszystkie wątpliwości i określić najlepsze dla Ciebie odbicie. Skorzystaj z naszych wskazówek!

Ważne jest, aby najpierw określić swój typ urody, który obejmuje kolor skóry. Wiele różnych cech pomaga nam określić nasz typ urody. Głównym czynnikiem, który określa, czy nasza skóra jest ciepła czy zimna, jest temperatura naszej skóry. W Internecie można znaleźć wiele sposobów na sprawdzenie tego. Możesz sprawdzić swoje nadgarstki za pomocą prostego triku. Jeśli zauważysz żyły w kolorze niebieskawym lub fioletowym, Twoja cera jest chłodna. Jeśli żyły na twarzy są zielone, masz ciepłą karnację. Ciepłe odcienie skóry są określane przez żółte i złote odcienie. Zimne odcienie skóry są określane przez odcienie niebieskiego.

Następnym krokiem jest sprawdzenie koloru oczu. Jeśli twoje oczy są jasnobrązowe lub mają złote plamki, masz ciepłe odcienie. Jeśli masz dużo zieleni i błękitu w oczach, prawdopodobnie masz ciemniejszą karnację.

Możesz także spróbować dopasować swoją fryzurę do fryzury celebryty, który jest zwykle zarządzany przez zespół stylistów fryzur. Możesz łatwo uzyskać dostęp do galerii zdjęć i zobaczyć, w jakim kolorze włosów wyglądają najlepiej.

Planując pasemka, zacznij od wyboru koloru.

Wiesz już, jak określić swój odcień skóry. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj pasemek podkreśli Twoją urodę. Zasadą przy wyborze pasemek jest wybieranie odcieni, które są przeciwne do odcienia skóry. Jeśli masz ciepłą karnację, możesz wybrać chłodniejszy, bardziej nasycony odcień rozświetlacza.

Blond refleksy

Popielate refleksy blond są najlepsze dla osób o chłodnej karnacji i czerwonawych lub różanych odcieniach. Dodatek popielatych, szampańskich, srebrnych lub platynowych refleksów może skutecznie ukryć rumieńce na twarzy. Jest to wybór gwiazd takich jak Miley Cyrus czy Taylor Swift.

Źródło: hollywoodlife.com, alluringto.com

Ciepłe blond pasemka są piękne dla osób o oliwkowej lub chłodniejszej skórze z niebieskimi odcieniami. Te złote odcienie dobrze sprawdzają się niezależnie od tego, czy wybierzesz odcień miodowy, bursztynowy czy karmelowy. Gigi Hadid, Blake Lively i inni wybrali karmelowe pasemka.

Źródło: whowhatwear.co.uk, wmagazine.com

Brązy wplecione we włosy

W przypadku osób o ciepłej karnacji z żółtymi tonami, świetnym wyborem są chłodne brązowe pasemka lub refleksy. Ten typ urody czerpie korzyści z dodania chłodnych pasemek, aby uzyskać promienny odcień skóry bez dodawania zbyt dużej ilości ciepła. Bella Haidid jest fanką tego stylu.

Źródło: instyle.com, fashionsfield.com

Ciepłe brązowe akcenty są dostępne w odcieniach takich jak miodowy, kasztanowy, mahoniowy lub złotobrązowy. Dodaj złote refleksy, aby podkreślić i wzbogacić opaloną oliwkową cerę. Jennifer Lopez i Jessica Alba są świetnymi przykładami tej koloryzacji.

Źródło: popshopdjs.com, www.popsugar.co.uk

Czerwone pasemka

Osoby o chłodnej, jasnej karnacji i czerwonawych pigmentach będą wyglądać oszałamiająco z chłodnymi czerwonymi pasemkami. Chłodne pasemka mogą być stosowane w celu zrównoważenia zaczerwienienia skóry. Makelaine Petsch, wschodząca aktorka, wygląda oszałamiająco w tym kolorze.

Źródło: Instagram @madelame, www.latest-hairstyles.com

Czarne pasemka

Dla osób o ciemniejszej karnacji z żółtymi odcieniami, najlepszym rozwiązaniem są chłodne, stonowane czarne pasemka. Chłód czerni stworzy piękny kontrast z ciepłym odcieniem skóry. Rihanna uwielbia ten kolor!

Ciepłe czarne pasemka w odcieniach brązowo-czarnych, mokka lub kakao wyglądają świetnie przy ciemniejszych odcieniach skóry i chłodnych tonach. Nasycone ciepłe odcienie pasemek ocieplają cerę. Ta koloryzacja przypomina Beyonce!

Źródło: www.popsugar.co.uk

Teraz znasz idealny kolor dla siebie!

Możesz być także zainteresowany przeczytaniem naszego wpisu na blogu na temat kolorowania ciasta za pieniądze lub bezpiecznego kolorowania w domu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz